Warning: include_once(/home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/widgets/register-widgets.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/plugin-assets.php on line 3

Warning: include_once(): Failed opening '/home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/widgets/register-widgets.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/plugin-assets.php on line 3

Warning: include_once(/home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/widgets/widgets-manager.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/plugin-assets.php on line 8

Warning: include_once(): Failed opening '/home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/widgets/widgets-manager.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/your-it/ftp/lifestylweb/wp-content/plugins/cherry-plugin/includes/plugin-assets.php on line 8
Motorola XT1710-09 Moto Z2 Play Dual Sim - Lifestylweb

Motorola XT1710-09 Moto Z2 Play Dual Sim

Motorola XT1710-09 Moto Z2 Play Dual Sim Grey EU

Telefon to w dzisiejszych czasach najważniejszy gadżet dla człowieka. Trudno się dziwić – dobrej jakości smartfon zapewni nam niemal wszystko, co potrzebne w codziennym życiu: łączność z innymi, dostęp do internetu, nawigację, a nawet możliwość płacenia. Nie dziwi więc fakt, że producenci elektroniki, chcąc wykorzystać niesłabnącą popularność smartfonów, prześcigają się w ulepszaniu swoich flagowych modeli. Nie inaczej jest w przypadku przejętej niedawno przez Lenovo Motoroli, która właśnie wypuściła na rynek swój najnowszy projekt: model Moto Z2 Play.
Telefon dostępny w sklepie internetowym sferis.pl

Sklep internetowy sferis.pl

Cieńszy, lżejszy i szybszy smartfon, który po dołączeniu modułów Moto Mods* w sekundzie zmienia się w inne urządzenie. Dzięki baterii działającej cały dzień, aparatowi z technologią Dual Autofocus Pixels i całkowicie metalowej obudowie Moto Z Play daje Ci wszystko, na czym Ci najbardziej zależy.

Motorola XT1710-09 Moto Z2 Play Dual Sim Grey EU

Opis - Motorola XT1710-09 Moto Z2 Play Dual Sim Grey EU

Czytnik linii papilarnych z nawigacją dotykową
Błyskawiczne odblokowanie telefonu i prosta nawigacja dotykowa. Wystarczy zaledwie jedno dotknięcie, żeby bez trudu zarządzać większością aktywności.
Aparat z technologią Dual Autofocus Pixels
Zaprezentuj się perfekcyjnie na każdym zdjęciu, dzięki aparatowi z laserowym autofocusem. Moto Z2 Play z funkcją optycznej stabilizacji obrazu i matrycą 12 Mpix wykona wspaniałe zdjęcia w każdym oświetleniu.
Sterowanie gestami
Zarządzaj swoim smartfonem jednym ruchem dłoni. Obróć go lub lekko potrząśnij i odkryj wszystkie możliwości, jakie w sobie skrywa dzięki obsłudze gestami.
Ekran Super AMOLED
Urządzenie zawiera lekki i cienki wyświetlacz Super AMOLED oferujący doskonałą jakość obrazu. Ekran wykonany w tej technologii nie wymaga dodatkowego podświetlenia dzięki czemu charakteryzuje się dużym kontrastem, mniejszym zużyciem energii oraz doskonałym odwzorowaniem czerni.
Funkcja Dual SIM
Umożliwi korzystanie z dwóch kart SIM za pośrednictwem jednego urządzenia.
Bluetooth
Korzystaj z prostego bezprzewodowego transferu danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w ten standard.
GLONASS
Rosyjski system nawigacji satelitarnej obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Składa się obecnie z 24 satelitów dzięki którym można wyznaczyć swoją pozycję z dokładnością do 30 metrów.
GPS
Amerykański system nawigacji satelitarnej obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Składa się obecnie z 31 satelitów dzięki którym można wyznaczyć swoją pozycję z dokładnością do kilku metrów.
Komunikacja LTE
To nowy standard komunikacji bezprzewodowej, który sprawia, że internet jest znacznie szybszy niż obecnie. Technologia LTE oferuje transmisję danych z szybkością do 150 Mb/s, wykorzystywanie różnych pasm częstotliwości, krótsze czasy opóźnień oraz efektywniejsze zarządzanie energią z urządzenia.
NFC
Radiowy standard komunikacji o zasięgu do 20 cm. Przy łączności zbliżeniowej nie trzeba parować urządzeń dlatego połączenie przebiega niezwykle sprawnie. Dodatkowo możesz korzystać z tagów NFC w formie naklejek, dzięki którym po odpowiednim zaprogramowaniu możesz zmieniać ustawienia urządzenia, inicjować przesył danych, otwierać strony internetowe itp.
Interfejs WiFi
Wbudowany interfejs sieci WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią i innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z dowolnego miejsca w dowolnym czasie z bezprzewodowego dostępu do sieci.
Motorola XT1710-09 Moto Z2 Play Dual Sim

Motorola XT1710-09 Moto Z2 Play Dual Sim